Предмет: Физика,
автор: alivinamalinko
‼️ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ‼️
Iз човна масою 200 кг, який рухаеться зі швидкістю 2 м/с, стрибае хлопчик масою 50 кг зі швидкістю 6 м/с. Визначте швидкість руху човна після стрибка, якщо хлопчик стрибае з носа човна горизонтально, в напрямку руху човна.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
0.5
Пояснення:
m1v1+m2v2=m1v3
200*2-50*6=200*v3
400-300=200*v3
100=200*v3
v3=0.5
elcont1k:
неправильно
Автор ответа:
7
Ответ:
1 м/с
Объяснение:
У замкненій системі тіл векторна сума імпульсів тіл до взаємодії дорівнює векторній сумі імпульсів тіл після взаємодії:
mV = m1V1 + m2V2 - вектори
mV - човен з хлопчиком
m1V1 - човен після стрибку хлопця
m2V2 - хлопець після стрибку
Спроектуємо:
mV = -m1V1 + m2V2 (бо човен спочатку рухається туди, куди і стрибає хлопець, але після стрибку човен, скоріше за все, відпливе в іншу сторону)
m1V1 = m2V2 - mV
V1 = (m2V2 - mV) / m1
V1 = (50 * 6 - 250 * 2) / 200 = (300 - 500) / 200 = - 1
Оскільки відповідь вийшла від'ємна, то це значить, що човен не змінив напрямку та почав рухатися зі швидкістю 1 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vlad481
Предмет: Английский язык,
автор: o0DOLAR0o
Предмет: Русский язык,
автор: ралина20051
Предмет: Геометрия,
автор: egor1zm123