Предмет: Химия,
автор: janarub32019
Даю 100 балов!! Кто отвечает в коментах по типу "нана и мнклаоп" - тому бан !!
Хто шарит за химию , сюдаа!!
Через розчин, що містить 7,4г кальцій гідроксиду, пропустили 3,36л карбон(IV) оксиду . Визначте масу утвореного осаду .
Ответы
Автор ответа:
3
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O
n(Ca(OH)2)=7,4/74=0,1 моль
n(CO2)=3,36/22,4=0,15 моль
0,1/1<0,15/1, Ca(OH)2-недостаток
0,1/1=n(CaCO3)/1
n(CaCO3)=0,1 моль,m(CaCO3)=0,1*100=10грамм
n(Ca(OH)2)=7,4/74=0,1 моль
n(CO2)=3,36/22,4=0,15 моль
0,1/1<0,15/1, Ca(OH)2-недостаток
0,1/1=n(CaCO3)/1
n(CaCO3)=0,1 моль,m(CaCO3)=0,1*100=10грамм
janarub32019:
спааасиииииибаааааааааа
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mashakurtz
Предмет: Русский язык,
автор: TrollFace55
Предмет: Русский язык,
автор: СергееваАнна1
Предмет: Обществознание,
автор: Shaitstay16
Предмет: Английский язык,
автор: Oktaviya11