Предмет: Математика,
автор: Аноним
Виноград дорожчий за груші на 1,8 грн. За 3 кг груш і 4 кг винограда
заплатили 57,6 грн.Скільки коштує один кілограм груші та винограду?
Ответы
Автор ответа:
5
Відповідь:7,2; 9
Покрокове пояснення:
Нехай 1кг груш коштує х грн., тоді 1 кг винограду коштує (х+1,8)грн. За 3 кг груш заплатили 3х грн., за 4кг винограду заплатили 4(х+1,8) грн. За умовою разом заплатили:
3х + 4(х+1,8) = 57,6
3х + 4х + 7,2 = 57,6
7х = 57,6 - 7,2
7х = 50,4
х = 50,4 : 7
х = 7,2 грн. коштує 1 кг груш;
х + 1,8 = 7,2 + 1,8 = 9 грн. коштує 1 кг винограду.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: убийца1111223323131
Предмет: Русский язык,
автор: kek19
Предмет: Русский язык,
автор: Mady12
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: griff32