Предмет: Математика, автор: Аноним

Виноград дорожчий за груші на 1,8 грн. За 3 кг груш і 4 кг винограда
заплатили 57,6 грн.Скільки коштує один кілограм груші та винограду?​

Ответы

Автор ответа: ruslana770614
5

Відповідь:7,2; 9

Покрокове пояснення:

Нехай 1кг груш коштує х грн., тоді 1 кг винограду коштує (х+1,8)грн. За 3 кг груш заплатили 3х грн., за 4кг винограду заплатили 4(х+1,8) грн. За умовою разом заплатили:

3х + 4(х+1,8) = 57,6

3х + 4х + 7,2 = 57,6

7х = 57,6 - 7,2

7х = 50,4

х = 50,4 : 7

х = 7,2 грн. коштує 1 кг груш;

х + 1,8 = 7,2 + 1,8 = 9 грн. коштує 1 кг винограду.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: убийца1111223323131