Предмет: Физика, автор: artemgun

Тіло масою 0,8 кг проекція швидкості якого на вісь Ох дорівнює 2 м/с взаємодіє з тілом масою 0,8 кг, проекція швидкості якого – 2 м/с. Знайти проекцію швидкості тіл після взаємодії, якщо вони почали рухатися як одне ціле.

Ответы

Автор ответа: X11ebyshek
13

Дано :........|........m1•v01+m2•v02=v(m1+m2)

m1=0,8кг...|........ V=(m1•v01+m2•v02) / m1+m2 =

v01=2м/с...|...... =(0,8•2-0,8•2) / 1,6 = 0/1,6=0 м/с

m2=0,8кг..|

v02=-2м/с.|

________ |

v-?...............|

Похожие вопросы