Предмет: Физика,
автор: saha1234567890musenk
30 балов срочно!
1. Під час електролізу сталеву деталь площею 500 см2 було вкрито шаром нікелю товщиною
50 мкм. Скільки часу тривав процес, якщо сила струму складала 10 А. Густина никеля 8900 кг/м3. Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3 мг/Кл
2.при рафілювані міді до електродів підведено напруга 5в. опір електроліту 0.25 ом яка маса міді виділилася на катоді за 10 год? електрохімічний еквівалент міді 0.33м/Кл
Ответы
Автор ответа:
3
M=p*V=p*S*d=8900*500*10^-4*50*10^-6=2,225*10^-2 кг t=m/k*I=2,225*10^-2/0,3*10^-6*10=7400 c
saha1234567890musenk:
а для 2?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: polinka3005
Предмет: Английский язык,
автор: 5283456
Предмет: География,
автор: mashenka0504
Предмет: Биология,
автор: Boris1310