Предмет: Химия,
автор: timonzatov2008
У воді масою 135г розчинили соду масою 15г. Визначити масову частку соди в розчині
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(H2O)=135 г
m(соди)=15 г
---------------------
ω(соди) -?
Розв*язання:
Обчислюємо масу розчину:
m(р-ну) = m(Н2О) + m(соди) = 135г + 15г= 150 г
Обчислюємо масову частку соди в розчині:
ω(соди)=( m(соди) / m(р-ну))×100% =(15г / 150г)×100%=10%
Відповідь: ω(соди)=10% (або 0,1)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ucn
Предмет: Русский язык,
автор: рада000
Предмет: Русский язык,
автор: 66Евгения88
Предмет: Русский язык,
автор: theseregatv47p3fgqj
Предмет: Русский язык,
автор: ВерТоджи