Предмет: Химия,
автор: musienkooleg59
приготували сироп 600 г 3% розчину цукру.які маси води та цукру потрібнідля приготування цього розчину?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m(сахара)=300*(5/100)=15
m(воды)=300-15=285
Автор ответа:
1
m(сахара)=300*(5/100)=15
m(воды)=300-15=285
)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Matu190506
Предмет: Русский язык,
автор: юлия548
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: kitounicornp5obhv
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: olga22qwe