Предмет: Химия,
автор: berkuta2014
Укажи масу води у якій необхідно розчинити 3 г натрій карбонату, щоб отримати розчин з масовою часткою 3 %.
Відповідь запиши цілим числом.
Відповідь: маса води
г.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 97 г
Дано:
m(Na₂CO₃) = 3 г
ω(Na₂CO₃) = 3% або 0,03
m(H₂O)-?
Объяснение:
Знаходимо масу розчину:
m(р-ну) = m(Na₂CO₃)/ω(Na₂CO₃) = 3 г/0,03 = 100 г
Знаходимо масу води:
m(H₂O) = m(р-ну) - m(Na₂CO₃) = 100 г - 3 г = 97 г
Відповідь: 97 г
onex859:
помоги пожалуйста с химией очень надо пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: 24101981
Предмет: Русский язык,
автор: volk31
Предмет: Русский язык,
автор: Mashatlen
Предмет: Английский язык,
автор: alina506alina1666
Предмет: Английский язык,
автор: KamilaDianaMalika