Предмет: Физика,
автор: 1tsvaleriya
знайти площу січення металнвого стрижня, якщо при дії сили 120 Н винткає механічна напруга 400 кПа
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
400кПа=400 000 Па
давление=Сила/площадь
p=F/S
S=F/p
S=120/400000=0.0003 м²
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: StupiDHumanitieS
Предмет: Английский язык,
автор: ivanochka98
Предмет: Другие предметы,
автор: nastyanast02
Предмет: Математика,
автор: KlimCekcuu