Предмет: Физика, автор: percevoj3333

З гармати масою 500 кг зробили горизонтальний постріл снарядом масою 10 кг зі швидкістю 600 м/с. Обчисліть початкову швидкість відкату гармати

Ответы

Автор ответа: deltafoxonelove
2

Дано:  

m₁ = 500 кг  

m₂ = 10 кг

V₂ = 600 м/с

Знайти:

V₁ - ?

Розв'язання:

m₁ · V₁ = m₂ · V₂  

V₁ = m₂ · V₂/m₁  

V₁ = 10 · 600/500 = 12 м/с

Відповідь: 12 м/с

Автор ответа: andreyburenko
1

Дано:

m2=500kg

m1=10kg

v1=600m/c

v01=v02=0

v2-?

Рішення:

1)Запишемо закон збереження імпульсу у векторному вигляді:

m1v→01+m2v→02=m1v→1+m2v→2

2)Проектуємо рівняння на вісь OX:

0=m1v1-m2v2⇒m2v2=m1v1⇒v2=m1v1÷m2

Перевірка одиниць:

[v2]=кг×м÷с÷кг=м÷с

3)v2=10×600÷500=12 м/с

Відповідь: v2=12 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 2005910
Предмет: Геометрия, автор: dimon07043