Предмет: Физика,
автор: 8523658785236587
Яка маса чавуної деталі,якщо у гасі на неї діє виштовхувальна сила 320Н.Густина чавуну 7 г/см3
Ответы
Автор ответа:
0
Fa=V*ro_v*g
Fa - сила архимеда
V - объем
ro_v - плотность воды
V=Fa/(ro_v*g)
m=ro*V=ro*Fa/(ro_v*g)=7000*320/(1000*10) кг = 224 кг
m - масса
ro - плотность чугуна
Fa - сила архимеда
V - объем
ro_v - плотность воды
V=Fa/(ro_v*g)
m=ro*V=ro*Fa/(ro_v*g)=7000*320/(1000*10) кг = 224 кг
m - масса
ro - плотность чугуна
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: CunDEREL
Предмет: Русский язык,
автор: shinkevitchgerman
Предмет: Химия,
автор: canon64
Предмет: Математика,
автор: lecha81
Предмет: Математика,
автор: Ллялялялял