Предмет: Физика,
автор: Аноним
Даю 50 баллов!!!
Яку кінетичну енергію має велосипедист, маса якого разом з велосипедом становить 86 кг, і швидкість руху якого дорівнює 6 м/с?
(Округліть до цілого числа).
Відповідь: кінетична енергія велосипедиста дорівнює ?
кДж..
2.Тіла, які взаємодіють між собою, мають енергію, якщо вони здійснюють?.
3. Енергія — це ...
(продовжи і обери правильну відповідь)
-фізична величина, що показує швидкість виконання роботи
-сила, з якою тіло внаслідок земного тяжіння діє на опору або підвіс
-фізична величина, що показує, яку роботу може зробити тіло
4. Чим меншу роботу може виконати тіло, тим ?
енергію воно має.
5. Енергія вимірюється у джоулях.?
(запиши вірно або невірно)
6.Щоб знайти кінетичну енергію, треба:
-знайти відношення корисної роботи до повної
-перемножити прискорення вільного падіння, масу тіла і висоту, на яку піднято тіло
-помножити модуль сили, яка обертає тіло, на її плече
-потужність помножити на час, протягом якого здійснилася ця робота
-роботу поділити на час, протягом якого здійснена ця робота
-взяти половину добутку маси тіла на квадрат швидкості руху тіла
7. Доповни формулу:
F=g⋅?
8. За одиницю потенціальної енергії беруть 1 ?.
.
(впиши слово кирилицею)
Ответы
Автор ответа:
1
1) Ek=mV²/2=86*6²/2=1548 Дж=1,548 кДж.
2) Если они могут совершить работу. (Вопрос не очень поняла).
3) - 3.
4) ...меньшую...
5) верно.
6) последнее. Ek=mV²/2.
7) F=mg
8) 1 Джоуль.
ata221:
https://znanija.com/task/44330122 помогите, пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: люлька7
Предмет: Русский язык,
автор: максим117мии
Предмет: Русский язык,
автор: evstigneev2009
Предмет: Українська література,
автор: Яся1906
Предмет: Русский язык,
автор: erlan1998eo