Предмет: Физика, автор: stas24gorovenko

ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!
Двигун автомобіля, розвиваючи потужність 10 кВт, виконав роботу
1,2 МДж. За який час була виконана ця робота?

Ответы

Автор ответа: 0gena0
2

Ответ:

120с

Объяснение:

Pt = A; выражаем t : t= A/P = 1200000/10000 = 120c = 2 мин

Похожие вопросы