Предмет: Математика, автор: sikorskaja129

За 2.5 кг.цукерок заплатили 20грн. Скільки коштує кілограм цукерок?

Ответы

Автор ответа: viktoria1448
0
20:2,5=8грн
Відповідь: 8грн

Надіюсь допомогла♥️♥️♥️
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: валерия916