Предмет: Химия, автор: Asina666

СРООООООЧНО ПОМОГИТЕ, ДАЮ 20 БАЛОВ
1. Обчисліть
масову частку розчиненої речовини в
розчині, який утворюється в результаті
змішування 40 г цукру і 180 г води
2.Обчисліть
масу йоду, необхідного для приготування
150 грамів його спиртового розчину з
масовою часткою йоду 15%

Ответы

Автор ответа: pashanekrasov3
1

Ответ:

1.Дано: m(цукру)=40 г, m(води)=180 г

Знайти: w(цукру)-?

Розв'язання

 

1. Знаходимо масу розчину:

m(розчину)=m(цукру)+m(води)=40 г +180 г=220 г

2. Обчислюємо масову частку цукру в розчині:

w(цукру)=m(цукру)/m(розчину)•100%=40 г : 220 г • 100%=18%

2.Дано:m(розчину)=150 грамів,w(йоду)=15%

Знайти: m(йоду)-?

Розв'язання

Прости незнаю

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Савва124