Предмет: Химия, автор: Аноним

Визначте кількість речовини ортофосфатної кислоти, яка утвориться при взаємодії фосфор (V) оксиду масою 14,2 г з достатньою кількістю води.​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
4

Ответ:

Объяснение:

  14,2 г                                     Х моль

  P2O5      +      3H2O    =    2H3PO4

n=1 моль                              n=2 моль

М=142 г/моль                

m=142 г

14,2 г  Р2О5   -   Х моль   Н3РО4

142 г   Р2О5   -  2 моль  Н3РО4

n(H3PO4) = 14,2 * 2 / 142 = 0,2 моль

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: tatarchenkonas