Предмет: Физика,
автор: skirdadara96
Брусок масою 12 кг під дією сили 30 Н рухається по горизонтальній поверхні з прискоренням 1,6 м/с2. Визначте силу тертя між бруском а поверхнею.
Ответы
Автор ответа:
16
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 12 кг
F = 30 Н
а = 1,6 м/с²
__________
Fтр - ?
По II закону Ньютона:
m·a = F - Fтр
Сила трения:
Fтр = F - m·a
Fтр = 30 - 12·1,6 ≈ 11 H
batyrnurhat87:
SGSGS
SGSGS
hlw
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: annabaglik
Предмет: Українська мова,
автор: petrokopolik
Предмет: Русский язык,
автор: 500смсколькодм
Предмет: Математика,
автор: lyekethen