. Перекладіть текст двома способами: а) власний переклад з використанням словника; б) машинний переклад. Порівняйте обидва варіанти. Зробіть висновки.
Дошкольный возраст — это период развития ребенка от 3 до 7 лет. Особенностью социальной ситуации развития в этот период является сочетание тенденций к социализации и индивидуализации ребенка в процессе формирования отношения к себе и окружающим людям, освоения основных векторов человеческих взаимоотношений и общественно выработанных способов деятельности в игре и продуктивных видах детской деятельности.
При этом основным механизмом формирования данных взаимоотношений выступают внеситуативные формы общения не только со взрослыми, но и со сверстниками.
Взрослый выполняет функцию соорганизатора детской деятельности, партнера, советника и эксперта, а детский коллектив — функцию формирования общественного мнения, функцию психолого-педагогической поддержки или конкуренции. Совмещение данных функций с развитием Образа себя как реального, так и потенциального возможно в ходе детской игры.
Игра в дошкольном возрасте считается ведущим видом детской деятельности. В процессе игры формируются основные личностные новообразования ребенка-дошкольника, происходит социальное опосредование процесса развития его психических процессов и способностей. При этом сама игра тоже развивается как деятельность.
Ответы
Ответ:
Машинний переклад:Дошкільний вік - це період розвитку дитини від 3 до 7 років. Особливістю соціальної ситуації розвитку в цей період є поєднання тенденцій до соціалізації та індивідуалізації дитини в процесі формування ставлення до себе і оточуючих людей, освоєння основних векторів людських взаємин та суспільно вироблених способів діяльності в грі і продуктивних видах дитячої діяльності.
При цьому основним механізмом формування даних взаємин виступають Внеситуативно форми спілкування не тільки з дорослими, але і з однолітками.
Дорослий виконує функцію співорганізатора дитячої діяльності, партнера, радника і експерта, а дитячий колектив - функцію формування громадської думки, функцію психолого-педагогічної підтримки або конкуренції. Поєднання цих функцій з розвитком Образа себе як реального, так і потенційного можливо в ході дитячої гри.
Гра в дошкільному віці вважається провідним видом дитячої діяльності. В процесі гри формуються основні особистісні новоутворення дитини-дошкільника, відбувається соціальне опосередкування процесу розвитку його психічних процесів і здібностей. При цьому сама гра теж розвивається як діяльність.
Объяснение:
Переклади відрізняються тим, що машинний перекладач використовує більш складні і точні слова. А людина використовує в перекладі більш доступні слова.