Предмет: Химия,
автор: marynahavko
яка масова частка магнію хлориду в розчині якщо змішати 6.2 г магній хлорид гексагідрату (MgCl2*6H2O) й 93.8 г води.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(р-ну)=m(MgCl2)+m(H2O)=6.2г+93.8=100г
w(MgCl2)=m(MgCl2)/m(р-ну)*100%=6.2%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ромка8
Предмет: Русский язык,
автор: prorok2355
Предмет: Химия,
автор: xxSOLDERxx
Предмет: Математика,
автор: вадим698