Предмет: Физика, автор: snaystandoffq3

Який опір має відрізок мідної проволоки завдовжки 2 км, якщо радіус проволоки становить 0,25 см? Запишіть дано та розвязання

Ответы

Автор ответа: DedStar
18

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 2 км = 2 000 м

r = 0,25 см = 2,5· мм

ρ = 0,017 Ом·мм²/м

________________

R - ?

1)

Площадь сечения проволоки:

S = π·r² = 3,14·2,5² ≈ 19,6 мм²

2)

Сопротивление проволоки:

R = ρ·L / S

R = 0,017·2000 / 19,6 ≈ 1,7 Ом


gulnaztoigilova: гккщщө
amaldzumaev48: влвь
amaldzumaev48: их
mawkaibiwova3: шо
lera57570: молодец
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: fatima170