Предмет: Физика,
автор: furiontopfarm
Тілу масою 4 кг певна сила надає прискорення 0,6 м/с2
. Якого прискорення набуде тіло масою 1,2 кг під дією тієї ж сили?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
F = ma = 4*0.6 = 2.4 H
a1 = F/m1 = 2.4 / 1.2 = 2 м/с2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: глеб43
Предмет: Английский язык,
автор: korolevamargo2
Предмет: Українська мова,
автор: kovacsgyuri19
Предмет: Алгебра,
автор: miha2855
Предмет: История,
автор: полина55555557