Предмет: Химия,
автор: shihatovas
Хлоридна кислота взаємодіє з магнієм масою 8,4г.Зробіть необхідні обчислення та вкажіть кількість речовини хлоридної кислоти, взятої для реакції.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано :
m(Mg)=8,4г
Знайти :
n(HCl)-?
Розв'язання:
n(Mg)=m/M
M(Mg)=24
n=8,4/24= 0,35 моль
n(Mg)=n(HCl) , як 1:2
n(HCl)=2×0,35= 0,7 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Лизи11111
Предмет: Русский язык,
автор: korzhunovoleg
Предмет: История,
автор: ivanenko2004
Предмет: Обществознание,
автор: чел115