Предмет: Химия,
автор: elenashevchen2
скільки потрібно взяти 35%розчину цукру і води для приготування 350г 15% розчину цукру. срочно!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
ω₁(цукру) = 35% або 0,35
m₂(р-ну) = 350 г
ω₂(цукру) = 15% або 0,15
m₁(р-ну) - ?
Объяснение:
Знаходимо масу цукру в 15% розчині:
m(цукру) = m₂(р-ну)*ω₂(цукру) = 350 г*0,15 = 52,5 г
Знаходимо масу 35% розчину цукру:
m₁(р-ну) = m(цукру)/ω₂(цукру) = 52,5 г/0,35 = 150 г
Знаходимо масу води:
m(H₂O) = m₂(р-ну) - m₁(р-ну) = 350 г - 150 г = 200 г
Відповідь: для приготування 350г 15% розчину цукру необхідно взяти 150 г 35% розчину цукру та 200 г води.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Nadiateenwolf
Предмет: Другие предметы,
автор: daniloci32
Предмет: Английский язык,
автор: irina00000
Предмет: Математика,
автор: darau8966