Предмет: Химия, автор: uokermimi1

Обчисліть масу солі та води, необхідних для приготування

розчину масою 120 г із масовою часткою солі 20 %.

Ответы

Автор ответа: svetka1574
5

Объяснение:

m(в-ва)=m(р-ра)*W(в-ва)/100%=120*20/100%=24 г

m(р-ля)=m(р-ра)-m(в-ва)=120-24=96 г


devochka783: Помогите пожалуйста сделать химию
naumovao949: можешь мне помочь ?)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним