Предмет: Химия, автор: ErrorCat404

3. Визначте, який об'єм (н.у.) карбон (IV) оксиду виділиться під час взаємодії 19,6 г сульфатної кислоти з
натрій карбонатом.
Срочно! ​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

    19,6 г                                                            Х л

  H2SO4     +     Na2CO3    =   Na2SO4   +   CO2   +   H2O

n=1 моль                                                        n=1 моль

М=98 г/моль                                               Vm=22,4 л/моль

m=98 г                                                          V = 22,4 л

19,6 г  H2SO4   -   Х л    СО2

98 г   H2SO4   -  22,4 л  СО2

V(CO2) = 19,6 * 22,4 / 98 =4,48 л

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: coffika
Предмет: Русский язык, автор: ася216
Предмет: Русский язык, автор: bektoj777