Предмет: Физика,
автор: lliizzaa0811
СРОЧНО!!! Яким повинен бути електричний опір провідника, щоб при силі струму 2,5А він за 0,2 години виділив 640 кДж тепла? Розпішіть будь ласка повністю задачу( дано: розв’язок)
Ответы
Автор ответа:
3
Дано: Решение:
I= 2,5 А R= Q/(I²t)⇒
t= 0,2 ч= 720 с ⇒R= 640000 Дж / (2,5 А² * 720 с)= 142 Ом
Q= 640000 Дж
R-? Ответ: 142 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: arisha2007
Предмет: Русский язык,
автор: natalidon00
Предмет: Русский язык,
автор: kukulievamariya
Предмет: Русский язык,
автор: Fgfgfgfgfgfgfg202