Предмет: Физика,
автор: brawlstars228711
корисну роботу виконує двигун кавомолки 1,5 хв , якщо сила струму в обмотці двигуна дорівнює 600 мА за напруги 125В. ККД двигун складає 65%
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
t= 1,5 мин= 90 с
I= 0,6 А
U= 125 В
η= 65% (6,5)
Решение:
Ап= ηIUt
Ап= 6,5 * 0,6 А * 125 В * 90 с= 43875 Дж
Ответ: ≈44 Кдж
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: гуля60
Предмет: Английский язык,
автор: 5классматематика
Предмет: Английский язык,
автор: nepokornaya1
Предмет: Русский язык,
автор: david414515
Предмет: Математика,
автор: рррр211