Предмет: Физика,
автор: illya892
Знайти загальний опір ділянки кола, що складається з трьох паралельно ввімкнених резисторів 7 Ом, 3 Ом і 14 Ом. Яка сила струму протікає в кожному резисторі, якщо у нерозгалудженій частині кола вона становить 2 А?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
I₁+I₂+I₃=I=2 A
I₁*R₁=I₂*R₂=I₃*R₃
I₂=I₁*R₁/R₂=I₁*7/3
I₃=I₁*R₁/R₃=I₁*1/2
I=I₁(1 + 7/3 + 1/2)=I₁(6+14+3)/6 =I₁*23/6
I₁=6*2/23=12/23 = 0.52173 A
I₂=12/23 * 7/3=1.2173 A
I₃=12/23*2=0.26086 A
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: Darnik
Предмет: Русский язык,
автор: пее3
Предмет: Математика,
автор: koldosovravsan
Предмет: Математика,
автор: николайсоболев1