Предмет: Химия,
автор: dashkahrechko
Обчисліть кількість речовини солі що утвориться при взаємодії 1,2 мольти кальцій оксиду з ортофосфатною кислотою
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1,2 моль Х моль
3CaO + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 3H2O
n=3 моль n=1 моль
1,2 моль СаО - Х моль Са3(РО4)2
3 моль СаО - 1 моль Са3(РО4)2
n(Ca3(PO4)2) = 1,2 * 1 / 3 = 0,4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Vika1020304050
Предмет: Английский язык,
автор: galinalive
Предмет: Русский язык,
автор: lara54
Предмет: Алгебра,
автор: genapannin