твір на тему життя без гаджетів
Ответы
Ответ:
Сучасні діти мають дуже багато всіляких гаджетів. У них є телефони, планшети, комп'ютери, смарт годинник. Це всі новітні розробки вчених. Всі ці речі так необхідні для нинішньої життя.
У моїх батьків перший мобільний телефон з'явився, тільки коли їм виповнилося по двадцять років. Мама розповідала, що вони були такими щасливими. Але подзвонити можна було не всім, адже такої техніки тоді не було у всіх підряд.
А комп'ютер мої батьки придбали вже досить дорослими. Цікаво, як їм жилося без таких потрібних речей?
Я розумію, що раніше люди були позбавлені всіх привілеїв технічного прогресу. Для оплати рахунків потрібно було виходити в місто, покупки здійснювалися на ринку, а цікаві фільми були тільки по телевізору. Ми ж зараз маємо необмежені можливості для досконалості. Багато люди можуть заробляти гроші, сидячи вдома в інтернеті, реферати тепер робити легко, а розмножити написане допомагає принтер. Тепер мої батьки багато роблять покупки через інтернет і навіть дивляться онлайн-телебачення.
Але у кожного сучасного устрою є свої погані сторони. Хоч я ще й маленький, але розумію, якої шкоди приносять всі електронні пристосування дітям. Ми розучилися спілкуватися один з одним. Зараз в школах на перервах всі дістають свої смартфони і сидять, втупившись у них. Наші батьки в такому віці бігали і стрибали, лазили по деревах і плавали в ставку. Навіть маленьким дітям дорослі зараз можуть включити мультфільм, щоб дитина не заважав їм працювати.
Важко змусити моїх друзів піти і поганяти м'яч. Вони або сидять у соціальних мережах, або грають у комп'ютерні ігри. Мені від цього стає дуже сумно, адже наша безтурботна життя триватиме недовго. Потім ми виростемо, і настане пора проблем.
А ще від комп'ютерів болять очі. Багато моїх однокласники вже носять окуляри. Доктор тепер забороняє їм сидіти з планшетом або довго дивитися телевізор. А адже просто потрібно було тоді контролювати свій час біля комп'ютера.
Висновок напрошується сам: всі гаджети дуже корисні, але користуватися ними необхідно за призначенням. Не можна замінювати комп'ютерами гри з друзями, прогулянки та живе спілкування, адже дитина може потрапити в комп'ютерну залежність. Друзі, давайте відкладемо свої сучасні іграшки і вийдемо надвір, пограємо в квача, хованки, спробуємо зібратися біля багаття. Тоді ми будемо згадувати наше дитинство, і розповідати свої історії дітям.