Предмет: Химия,
автор: Sofka0326
Яку масу солі й обєм води необхідно взяти для приготування 70г 2%-го розчину
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
1) знаходимо масу розчинної речовини
m= 70*0,02= 1,4 г
2) знаходимо масу води
m= 70-1,4= 68,6г:1гр/мл=68,6мл
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: швадвтсщопрл
Предмет: Русский язык,
автор: oksanamakuha
Предмет: Математика,
автор: RitaUrban543
Предмет: Математика,
автор: Скарпио1112