Предмет: Химия, автор: dptankist999

Обчисліть обєм вуглекислого газу , що прореагує з Калій гідроксидом, якщо утворилося 89 г калій карбонату​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

    Х л                                          89 г

   CO2      +       2KOH     =      K2CO3      +     H2O

n=1 моль                                  n=1 моль

Vm=22,4 л/моль                   М = 138 г/моль

V = 22,4 л                              m=138 г

Х л    СО2   -    89 г    К2СО3

22,4 л  СО2  -   138 г   К2СО3

V(CO2) = 22,4 * 89 / 138 =14 л

Похожие вопросы
Предмет: Французский язык, автор: францущ
Предмет: Математика, автор: Nastya24052004