Предмет: Химия, автор: pankratova81

Обчисліть масу солі та води, необхідних для приготування розчину масою 150 г із масовою часткою солі 4 %. Запишіть розрахунки:

Ответы

Автор ответа: ruslanaratusnaa069
4

Дано:

m(р-ну)-150г

W(р.р.)-4%

Знайти

m(р.р)

m(р-ка)

1)150*0.04(4%=0.04)=6г- солі

2) 150-6=144г- води

Похожие вопросы