Предмет: Физика,
автор: maratkvasko
Яку роботу виконає електричний двигун кухонного комбайна потужністю
1,8 кВт, якщо він працював протягом 20 хв?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
A=Nt
A=1800 Вт * 1200 с = 216 0000 Дж = 2,16 МДж
Объяснение:
Автор ответа:
1
Ответ:угомонись хохлинка
Объяснение:
Сало
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Вика020904
Предмет: Русский язык,
автор: dzhasi
Предмет: Беларуская мова,
автор: K3ari4yaLinxElenyv
Предмет: Математика,
автор: дркмтюрс
Предмет: Русский язык,
автор: alsu230107