Предмет: Химия, автор: olesyakorini

скільки грамів води містится в 400 мл 30%розчину карбонату калію густиною 1300
60 балов!

Ответы

Автор ответа: illiagrinenko123
1

Ответ:

364 г

Объяснение:

m(роз.) = 400 * 1,3 = 520 г

m(солі) =  520 * 0,3 = 156 г

m(розчиника) = 520 - 156 = 364 г


olesyakorini: Спасибооооо❤️❤️❤️❤️
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова, автор: Felboundlya
Предмет: Химия, автор: долтг
Предмет: Математика, автор: akidovskaa