Предмет: Физика,
автор: katerina10012006
імпульс тіла дорівнює 0,1 м/с швидкість тіла 5 м/с знайдіть массу тіла
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m=0,02 кг
Объяснение:
mV =0,1 кг м/с
m=0,1/5=0,02 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: пласти
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: самопознание7
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: fox555p6inw8
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Тэён11