Предмет: Химия,
автор: Gizmenono4ek
При взаємодії цинку з йодидною кислотою виділилось 5.6 л газу (н.у.). Обчисліть масу солі, що утворилась.
П.С. : Прошу тех кому не лень помочь мне)
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V(H2) =5,6л
Найти:
m(ZnI2) =?
Решение :
Zn+2HI=ZnI2+H2
n(H2)=V/Vm= 5,6л:22,4л/моль=0,25моль
n(H2)==n(ZnI2)=0,25моль=79,75г
m(ZnI2)=n*M=0,25моль*319г/моль
M(ZnI2)=65+127*2=319г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: БездарьЛизок
Предмет: Русский язык,
автор: zinohka
Предмет: Русский язык,
автор: macs5
Предмет: Математика,
автор: sasalajf0134