Предмет: Физика,
автор: LutsenkoAnna02006
тіло масою 0,5 кг кинуто вертикально вгору зі швидкістю 4 м/с. Визначити кінетичну і потенціальну енергії тіла під час досягнення ним максимальної висоти
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
-4Дж
Объяснение:
m = 0,5 кг, v = 4 м/с.
Найти: A,
ΔEП, ΔEК
h = v^2/2g A = -mgh = -m v^2/2 = -0,5 кг * (4м/см)^2 = - 4 Дж
LutsenkoAnna02006:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: рпи1
Предмет: Русский язык,
автор: нане3
Предмет: Русский язык,
автор: юлия587
Предмет: Математика,
автор: лис260
Предмет: Химия,
автор: Sjsjssj