Предмет: Математика, автор: Аноним

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА У МЕНЯ ТЕСТ!!!!(((
Купили 4 кг печива та 2 кг вафель. Середня ціна куплених ласощів — 17,07 грн за 1 кг. Скільки
Коштує 1 кг вафель, якщо 1 кг печива коштує 16,2 грн.​

Ответы

Автор ответа: kayumov228
2

Пошаговое объяснение:

1) 2 + 4 = 6 (кг) - загальна маса печива;

2) 17,07 • 6 = 102,42 (грн.) - загальна ціна печива;

3) 16,2 • 4 = 64,8 (грн.) - ціна печива 2-го виду;

4) 102,42 - 64,8 = 37,62 (грн.) - ціна печива 1-го виду;

5) 37,62 : 2 = 18,81 (грн.) - ціна 1 кг печива 1-го виду.

Відповідь. 18,81 грн.

Автор ответа: Gfnxb123
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2 + 4 = 6 (кг) - загальна маса печива;

2) 17,07 • 6 = 102,42 (грн.) - загальна ціна печива;

3) 16,2 • 4 = 64,8 (грн.) - ціна печива 2-го виду;

4) 102,42 - 64,8 = 37,62 (грн.) - ціна печива 1-го виду;

5) 37,62 : 2 = 18,81 (грн.) - ціна 1 кг печива 1-го виду.

Відповідь. 18,81 грн.

Похожие вопросы