Предмет: Математика,
автор: Аноним
СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА У МЕНЯ ТЕСТ!!!!(((
Купили 4 кг печива та 2 кг вафель. Середня ціна куплених ласощів — 17,07 грн за 1 кг. Скільки
Коштує 1 кг вафель, якщо 1 кг печива коштує 16,2 грн.
Ответы
Автор ответа:
2
Пошаговое объяснение:
1) 2 + 4 = 6 (кг) - загальна маса печива;
2) 17,07 • 6 = 102,42 (грн.) - загальна ціна печива;
3) 16,2 • 4 = 64,8 (грн.) - ціна печива 2-го виду;
4) 102,42 - 64,8 = 37,62 (грн.) - ціна печива 1-го виду;
5) 37,62 : 2 = 18,81 (грн.) - ціна 1 кг печива 1-го виду.
Відповідь. 18,81 грн.
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1) 2 + 4 = 6 (кг) - загальна маса печива;
2) 17,07 • 6 = 102,42 (грн.) - загальна ціна печива;
3) 16,2 • 4 = 64,8 (грн.) - ціна печива 2-го виду;
4) 102,42 - 64,8 = 37,62 (грн.) - ціна печива 1-го виду;
5) 37,62 : 2 = 18,81 (грн.) - ціна 1 кг печива 1-го виду.
Відповідь. 18,81 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: натали771
Предмет: Английский язык,
автор: lenkon205
Предмет: Окружающий мир,
автор: Lama91
Предмет: Алгебра,
автор: незнайка100000000000
Предмет: Русский язык,
автор: Polinka80