Предмет: Химия,
автор: rubka135
СРОЧНО, ПОЖАЛУЙСТА
Який об'єм води (мл) було використано на приготування 360 г розчину калій сульфіду К2S з масовою часткою солі 25%?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m(k2s)=360*(25/100)=90gr
m(h2o)=360-90=270gr
плотность воды1 г/см³
V(h20)=270*1=270мл
rubka135:
Можно, пожалуйста, вместе с Дано и т.д
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: мария44442
Предмет: Русский язык,
автор: 41219
Предмет: Окружающий мир,
автор: l13011983
Предмет: Математика,
автор: vadyushakazakov
Предмет: Алгебра,
автор: Мольцветочная