Предмет: Математика,
автор: yevtyekhovalera
завезли 5080 кг цукру, 1 кг ціною 4,50 грн. знайдіть ціну проданого цукру, якщо продали 4526 кг
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
4526*4.5=20367грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: асынтоскудесал
Предмет: Русский язык,
автор: SPEKTR23123
Предмет: Математика,
автор: вика6581