Предмет: Математика,
автор: caha05092009
Купили 3кг огірків по 7,3 грн за 1 кг і 7 кг помідорів.За помідори заплатити на 35,15 грн більше,ніж за огірки. Скільки коштує 1 кг помідорів?
Ответы
Автор ответа:
1
7,3 * 3 = 21,9
21,9 + 35,15 = 57,05
57,05 : 7 = 8,15
21,9 + 35,15 = 57,05
57,05 : 7 = 8,15
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Дашуля019
Предмет: Русский язык,
автор: маруся116
Предмет: География,
автор: Vovka9892