Предмет: Физика, автор: palkinasasha2008

якою має бути потужність насоса який перекачує за добу 2000 л води з колодязя завглибшки 205 м?
Допоможіть будь ласка​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
5

Ответ:

Объяснение:

V = 2000 л = 2 м^3

h =  205 м

p = 1000кг/м^3 плотность воды

t = 1 cут = 86400 с

N = ?

найдем массу воды

m = V*p = 2*1000 = 2000 кг

тогда мощность

N = A/t = m*g*h / t = 2000*10*205 / 86400 == 47.5 Ватт


palkinasasha2008: спасибо
555ai555: рад помочь
Похожие вопросы