Предмет: Химия, автор: markpol1712

Обчисліть масову частку Гідрогену у молекулі фруктезі​

Ответы

Автор ответа: olenkademkovych
1

Відповідь:

W(H) = 6,67%

Пояснення:

Дано:

C6H12O6

Знайти:  w(H)

Розв'язок:

W(е) = Ar(е) ∙ n(е)\Mr

Mr(C6H12O6) = 12 ∙ 6+1∙12 +16∙6 = 180

W(H) = 1 ∙ 12\180 = 0,067 або 6,67%

Відповідь: W(H) = 6,67%

Похожие вопросы