Предмет: Физика,
автор: Аноним
допоможіть даю 80 балів
потужність двигуна пилососа 1,6кВт. Яку роботу він виконує за 3 хв?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
288 кДж
Объяснение:
Дано:
Р=1600 Вт
t=180 с.
Знайти:
А - ?
Розв'язання:
A=Pt
A=1600*180=288000 Дж=288 кДж
Відповідь: 288 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Azysa17
Предмет: Русский язык,
автор: mashenjka2001
Предмет: Русский язык,
автор: 13101958
Предмет: Математика,
автор: Маша985ггк