Предмет: Физика,
автор: danillevchenko965
іграшковий потяг масою 800 г штовхають із силою 4 н. визначте прискорення потяга
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
800 г = 0,8 кг
а = F/m = 4/0,8 = 5 м/с
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Zebra222
Предмет: Окружающий мир,
автор: вика20055
Предмет: Окружающий мир,
автор: linachaiko
Предмет: Математика,
автор: Diana1518727
Предмет: Українська мова,
автор: tanya11998811