Предмет: Физика,
автор: skripadm
За який час двигун потужністю 100 Вт виконай роботу 2кДж? СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
20 c
Объяснение:
N=100 Вт A=2000 Дж t=?
===
A=N*t
t=A/N=2000/100=20 c
=======================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Dima1517246
Предмет: Русский язык,
автор: Тото55
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: konko2016
Предмет: Математика,
автор: Miyatiya