Предмет: Химия,
автор: paterukivanna
Визначити об"єм води (в мл.) необхідний для приготування розчину масою 250 г. з масовою часткою солі 5%.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
237,5 мл
Объяснение:
маса води - ? маса розчину 250 Г W солі = 0,05 потрібно 250 помножити на 0,05= 12,5 г тоді 250 Г - 12,5 г = 237,5 мл = 237,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: даша55500
Предмет: Английский язык,
автор: khafizovayulia
Предмет: Математика,
автор: Dashkkka12
Предмет: Русский язык,
автор: ekaterina305