Предмет: Химия,
автор: Аноним
На скільки зміниться кінетична енергія автомобіля масою 2т, який збільшує швидкість свого руху від 36км/год до 72км/год.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
300 кДж
Объяснение:
m=2000 кг v1=10 м/с v2=20 м/с ΔE=?
===
ΔE=E2-E1=m*(v2²-v1²)/2=2000*(20²-10²)/2=300*10^3 Дж
===============================
fatt52:
Дельта - разность чего нибудь, Здесь - разность энергий.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kimkimpakpak
Предмет: Русский язык,
автор: milka50009
Предмет: Русский язык,
автор: BucKaC
Предмет: Русский язык,
автор: uhgg1