Предмет: Физика,
автор: Аноним
Знайти Архімедову силу, що діє на тіло масою 400г, яке плаває у воді, частково в неї занурившись.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
4 H
Объяснение:
m=0.4 кг g=10 Н/кг Fa=?
===
Условие плавания:
Fa=m*g=0.4*10=4 H
======================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: azkomailru
Предмет: Русский язык,
автор: marusy25032005
Предмет: Русский язык,
автор: VeronikaLiket
Предмет: Русский язык,
автор: anrey220214
Предмет: Литература,
автор: Elizabet4722